Dołącz do programu partnerskiego Turbobit

Turbobit, to łatwy sposób na udostępnianie oraz ściąganie plików z internetu. Od jakiegoś czasu, jest to także szansa na zarobienie, dzięki programowi partnerskiemu. Wystarczy, że będzie uploadował pliki na Turbobit za darmo i dzielił się nimi z rodziną, przyjaciółmi, a nawet obcymi. Za każde jedno pobranie, otrzymasz od nas natomiast symboliczne wynagrodzenie albo także za każdym razem, kiedy użytkownicy, którym poleciłeś serwis, wykupują konto premium! Dla najwierniejszych partnerów, Turbobit premium przygotował specjalną ofertę – za każde tysiąc pobrań swoich plików liczyć mogą oni nawet na 25$ oraz na 85% od każdego sprzedanego konta premium! Zacznij współpracować z Turbobit już teraz, a kto wie, może kiedyś także Ty staniesz się jednym z najbardziej docenianych i szanowanych partnerów, który liczyć będzie mógł na tak wysokie i atrakcyjne stawki?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat programu partnerskiego i zasad przystąpienia do niego, już teraz odwiedź stronę Turbobit premium.

 

Dołącz do społeczności Maxvideo

Strona Maxvideo za darmo, to miejsce, które zrzesza wszystkich fanatyków śmiesznych, interesujących i czasami pieprznych filmików udostępnianych w sieci. Każdego dnia, na stronie głównej serwisu Maxvideo premium, publikowane są interesujące i naprawdę ciekawe materiały, kilkuminutowe filmiki, jak i dłuższe pliki wideo, które cieszą się największą popularnością w sieci, intrygują, ciekawią i tak dalej.

Do grona użytkowników Maxvideo za darmo, dołączyć może tak naprawdę każdy internauta. Rejestracja jest cały czas otwarta i w pełni darmowa, dla wszystkich starczy więc miejsca – wystarczy wykazać odrobinę zaangażowania oraz chęci. Maxvideo to typowy serwis Web 2.0, tworzony przez społeczność internetową i przez nią rozwijany. Z tego też powodu, Ty oraz pozostali użytkownicy, mają możliwość dodawania filmików i decydowania o tym co znajdzie się na stronie głównej. Dołącz do dynamicznie rozwijającej się społeczności już teraz i dodawaj swoje własne propozycje materiałów wideo – któryś z nich na pewno zostanie doceniony!

About the Author