Hosting plików, a ich bezpieczeństwo

Chociaż przechowywanie plików na wirtualnych serwerach i korzystanie z ich hostingu w chmurach obliczeniowych staje się coraz powszechniejsze i popularniejsze, to sporo osób cały czas ma obawy, czy postawić na takowy hosting premium, czy też lepiej przechowywać pliki na dysku swojego komputera. Boją się oni bowiem o bezpieczeństwo danych i prywatnych informacji. Musimy jednak pamiętać, że jeżeli nasz komputer podłączony jest do sieci, zawsze jest narażony na potencjalne ataki, kiedy korzystamy więc z wirtualnego serwera hostingu plików, ryzyko jest dokładnie to samo. Różnica polega jednak na tym, że serwisy oferujące hosting premium posiadają często zdecydowanie lepsze zabezpieczenia niż nasze komputery, czy też dyski, a oprócz tego całe konto chronione jest loginem oraz hasłem.

Należy jednocześnie zauważyć, że hosting premium plików, daje nam dostęp do nich z każdego urządzenia pozwalającego połączyć się z internetem i z każdego punktu na mapie naszego świata. Jest to ogromna wygoda, komfort oraz uproszczenie podczas wykonywania codziennych prac.

 

Postaw na konto premium w Extabit

Extabit to wiodący hosting plików w internecie, któremu zaufały już tysiące osób. Chociaż konto Extabit za darmo daje naprawdę sporo możliwości, to dopiero konto Extabit premium pozwoli Ci w pełni skorzystać z możliwości i funkcjonalności serwisu! Zakup konto na sześć miesięcy i zapłać za nie trochę ponad 50 dolarów! W zamian za to ciesz się prędkością pobierania do 100 megabitów na sekundę, nieograniczoną ilość plików ściąganych jednocześnie, wsparciem wspomagaczy pobierania, bezpośrednim dostępem do plików, bez konieczności czekania, brakiem jakichkolwiek reklam i możliwością korzystania z zasobów innych użytkowników, oczywiście jeżeli udostępniają swoje pliki innym.

Extabit premium to naprawdę świetny wybór, którego nie będziesz żałował. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i już teraz wykup konto premium w serwisie Extabit za darmo. Możesz być pewien, że będzie to jedno z najlepiej zainwestowanych pięćdziesięciu dolarów, które kiedykolwiek posiadałeś.

About the Author