Letitbit – oferta premium

Spośród wszystkich serwisów oferujących hosting premium plików, to właśni Letitbit posiada najkorzystniejszą ofertę odnośnie kont premium. Konto Letitbit premium, może wykupić bowiem już na zaledwie jeden dzień i zapłacić za to zaledwie 2 euro! Co więcej, możemy skorzystać z płatności smsowej, użyć karty kredytowej, wykonać przelew, skorzystać z serwisów umożliwiających płatności online i wieleu, wielu innych tym właśnie podobnych.

Decydując się na konto Letitbit premium, uzyskujesz dostęp do nieograniczonych prędkości downloadu i uploadu, nieograniczonego, symultianicznego i paralelnego pobierania, nie musisz czekać, aby ściągnąć plik i co najważniejsze, jesteś całkowicie wolny od reklam. Wszystko to, opatrzone dodatkowo przyjaznym dla oka interfejsem i intuicyjnym designem, dzięki czemu nie będziesz chciał zmienić Letitbit na żaden inny serwis hostujący pliki. Skorzystaj z najniższych cen oraz najkorzystniejszych warunków funkcjonowania serwisu w ramach oferty premium – dajemy Ci stuprocentową gwarancję, że z całą pewnością nie będziesz zawiedziony!

 

Korzyści korzystania z konta premium w BitShare

Czy wiesz, że posiadając konto BitShare premium, możesz liczyć na bezpośrednie ściąganie plików, brak kolejek i oczekiwania, zero kodów captcha, maksymalną prędkość pobierania, nieograniczoną ilość czasu na przechowywanie nieaktywnych plików, wsparcie dla akceleratorów ściągania i wznowienia anulowanego downloadu, a także możliwość pobierania nieograniczonej ilości plików jednocześnie, pojemność do dziesięciu tysięcy gigabajtów na swoim wirtualnym dysku, możliwość uploadowania plików posiadających nawet do 2 gigabajtów, brak reklam oraz nieograniczony download bez limitów?

Jedyne co musisz zrobić, to wykupić konto BitShare premium – najtańsze kupisz już za 10 dolarów i aktywne będzie przez pełny miesiąc! W ciągu miesiąca, będziesz miał możliwość pobrania ogromnej ilości danych i udostępniania ich swoim znajomym! Nie zmarnuj tej niepowtarzalnej okazji i już teraz odwiedź serwis BitShare za darmo! Tysiące plików czeka właśnie na Ciebie, ściągnij jak największą ich liczbę.

 

About the Author