Zdobądź konto premium w Rapidshare

Konto premium w Rapidshare – rzecz, o której niejednokrotnie marzyłeś kiedy po razy kolejny wyświetlił Ci się monit, że ilość pobrań została przekroczona lub informacja, że odczekać musisz sporą ilość minut, aby móc rozpocząć download. Niestety, jak na polskie warunki, Rapidshare premium jest dosyć za drogi, szczególnie, że stawki przeliczane są z dolarów bezpośrednio na złotówki. O ile kilkadziesiąt dolarów za kilka miesięcy użytkowania to niedużo, to prawie sto złotych za ten sam okres, jest już jednak różnicą.

Na szczęście istnieją alternatywne i o wiele tańsze sposoby pozyskania takowego właśnie konta. Zupełnie wystarczy, że wejdziesz na Allegro albo inny serwis aukcyjny, wpisując frazę Radpishare premium i znajdziesz ogromną ilość ofert, w których konta sprzedawane są za kilkanaście złotych! Należą one zazwyczaj do osób biorących udział w programach partnerskich, które wymienić mogą zgromadzone punkty na darmowe konta, które następnie za niewielką opłatą przekazują komuś innemu.

 

4shared – miejsce do udostępnienia swoich plików

Szukasz bezpiecznego, sprawdzonego i darmowego miejsca, w którym możesz przesłać pliki na internetowy serwer, a następnie podzielić się nimi ze znajomymi lub z pozostałymi internautami? Zależy Ci na zadowalających prędkościach pobierania, szybkim uploadzie, braku limitów oraz tym podobnych ograniczeń? W takim razie, niezaprzeczalnie musisz postawić na serwis 4shared premium! Konto 4Shared za darmo, to możliwość pobierania i uploadowania w sposób wygodny, komfortowy, szybki oraz bezpieczny, bez konieczności wykupywania konta premium. To oczywiście jest dostępne, poleca się je jednak tylko i wyłącznie najbardziej wymagającym i zaawansowanym użytkownikom, którzy w skali miesiąca transferują setki gigabajtów danych.

4shared to niezaprzeczalnie jeden z najpopularniejszych serwisów hostingu plików. Dzięki Tobie jednak, może zyskać jeszcze bardziej na swojej popularności i dalej się rozwijać. Wystarczy jedynie, że będziesz poprzez niego udostępniał oraz pobierał pliki oraz polecisz go swoim znajomym!

About the Author