Ciekawe aranżacje z wykorzystaniem grzejnika bocznego!

Pomimo alternatywnych form oszczędzania, rzadko którzy inwestorzy czy projektanci wnętrz rezygnują zupełnie z montażu grzejników. Nawet gdy w nowych domach instalowane jest ogrzewanie podłogowe, to na piętrze czy w sypialni, zazwyczaj znajdują się grzejniki. Urządzenia te jednak znacznie różnią się swoją estetyką, a także i ergonomią od tych, które znajdowały się na rynku kilkanaście lat temu! Współczesne grzejniki są energooszczędne, ekologiczne, a także niezwykle estetycznie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych najlepszych? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem!

 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru grzejnika?

Decydując się na zakup grzejnika, nie powinno brać się pod uwagę, tylko jego walorów wizualnych. Powinien być on dopasowany do rodzaju instalacji, mocy czy rodzaju podłączenia. Należy zwrócić uwagę także na to, czy dany model przyczyni się do oszczędności energetycznej oraz, czy szybko reaguje na regulację. Te, które w ostatnich latach cieszą się wciąż rosnącą popularnością, to grzejniki boczne Kermi. Modele te posiadają wiele zalet i spełniają wymagania, nawet najbardziej wymagających klientów!

Grzejniki płytowe boczne Kermi (https://proterm.sklep.pl/grzej-boczne,cp686,pl.html) wyprodukowane zostały w oparciu o innowacyjną technologię therm – x2. Za sprawą przepływu szeregowego grzejnik ten potrafi oszczędzić nawet o 11% więcej energii niż grzejniki tradycyjne. W tym miejscu nie kończą się jednak jego zalety! Grzejniki te wytwarzają o 100% więcej promieniowania ciepła, a sam czas nagrzewania jest o ¼ krótszy.

aranżacja z grzejnikiem bocznym

Innowacyjna technologia – w każdym grzejniku Kermi!

Wyjątkowa technologia nagrzewania szeregowego x2 wykorzystywana jest jedynie w grzejnikach marki Kermi. W produktach konkurencyjnych płyty nagrzewają się jednocześnie. Ze względu na to, uzyskiwany komfort cieplny następuje dużo później. W grzejnikach Kermi w pierwszej kolejności nagrzewana jest płyta frontowa, poczucie ciepła jest o wiele szybsze. Płyta tylna ma niższą temperaturę – przekłada się to na znaczne oszczędności, przy jednoczesnym wyższym komforcie użytkowania!
Modele te nie przekonują jedynie swoimi parametrami technicznymi, ale także i estetyką. W ofercie producenta znajdują się bowiem grzejniki, które ze względu na swój design będą idealnie komponowały się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych, a nawet i retro. Ze względu na swoją budowę i zastosowane do wyrobu materiały, nie sprawiają problemów podczas czyszczenia. Można je łatwo wyczyścić, bez stosowania specjalistycznych detergentów.
Warto nadmienić, że w szerokiej ofercie Kermi dostępne są grzejniki zróżnicowane względem siebie szerokością, wysokością oraz mocą cieplną. Są to więc grzejniki dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zmień wnętrze dzięki nowym grzejnikom!

Wystarczy wyobrazić sobie wyremontowany salon, sypialnię czy kuchnię, w której znajduje się stary, żeliwny grzejnik. Jest to ten element, który zazwyczaj jest starannie ukrywany pod długimi zasłonami lub co gorsza – zakrywany meblami. Sam wygląd starego grzejnika odbiega od nowoczesnych mebli, gładzi i ciekawej kolorystycznie podłogi. Nie jest to z całą pewnością element dekoracyjny danego pomieszczenia. Z tego względu podejmując decyzję co do remontu, warto zrobić to kompleksowo. Koszt wymiany grzejników nie jest tak wysoki, jak wydaje się większość osób. Te marki Kermi, pomimo tego, że są to produkty najwyższej jakości, kosztują tyle, co modele innych firm.

Dzięki dobrze dobranym nowym grzejnikom wnętrze domu zmienia się diametralnie! Nowoczesny grzejnik bowiem jest nie tylko urządzeniem funkcjonalnym, ale i dekoracyjnym. Lekkie, proste konstrukcie dodają świeżości. Nie zasłaniają podłogi, dzięki czemu nie mają wpływu na optyczne pomniejszenie wnętrza. Te, które zostaną zamontowane pod oknem ze względu na design, nie muszą być zasłonięte a wręcz uwypuklone ciekawą aranżacją okna.