Gdzie znajdę pożyczki online dla zadłużonych?

pożyczka dla zadłużonych

Polacy na większe wydatki raczej oszczędzają. Jednak jest też grupa wydatków, które pojawiają się nieoczekiwanie. Takie wydatki, które są najczęściej efektem zdarzeń losowych, muszą być pilnie sfinansowane. Zwykle dotyczy to nagłych remontów, zakupu sprzętu do domu czy np. remontu samochodu. Nie wszyscy klienci mogą w takich sytuacjach sięgać po kredyty bankowe ze względu na dość skomplikowaną sytuację finansową.

Pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK?

Pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK jest produktem, o który można wnioskować bezpośrednio na stronie firmy pożyczkowej. Dla kogo jest taka pożyczka? Pożyczki online dla zadłużonych skierowane są do osób, które np. mają na swoim koncie kilka zobowiązań kredytowych i według analityków z banku nie posiadają już zdolności kredytowej, aby spłacać kolejna pożyczkę, nawet jeśli ma to być pożyczka rozwiązująca chwilowe problemy finansowe.

Wielu klientów, którzy decydują się na pozyczki bez BIKu i KRD z komornikiem nie tylko osoby, które muszą spłacać jakieś zaległości komornicze, ale również osoby, które z powodu chwilowego braku płynności finansowej zostały umieszczone w rejestrach nierzetelnych kredytobiorców, przy czym jednorazowe zgłoszenie do takiej bazy skutkuje figurowaniem przez kilka lat.

pożyczka online

Pożyczki z komornikiem – czy to możliwe?

Dla banków dopiero wykreślenie z bazy BIK czy KRD przemawia na korzyść kredytobiorcy. W przypadku firm pożyczkowych zdecydowanie ważniejsze jest indywidualne podejście do klienta oraz zaproponowanie mu takich warunków kredytowania, które będą optymalne i dostosowane do jego zindywidualizowanych potrzeb.

Wnioskowanie o pożyczkę online skraca także czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku, przy czym firmy pożyczkowe udzielając pozyczki bez BIKu i KRD z komornikiem może stosować uproszczone procedury, w tym również może nie wymagać przedłożenia zaświadczenia o zatrudnieniu czy o wysokości osiąganych dochodów. Na rozpatrzenie wniosku firma pożyczkowa potrzebuje kilkunastu minut, przy czym równie krótki jest czas, jakiego potrzebuje na uruchomienie pożyczki poprzez przelanie środków na rachunek wskazany przez pożyczkobiorcę. Pożyczki online dla zadłużonych są zatem możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 3 =