Hybrydy – pierwsze koty za płoty

jak zrobić paznokcie hybrydowe

Hybrydy, bardzo modny ostatnio temat i powiem Wam szerze, że sama długo nie byłam przekonana do niego, ale … No właśnie „ale”, kiedy w swoim życiu nie znajduję już tyle wolnego czasu na malowanie paznokci, co kiedyś, to hybryda jest dla mnie świetną alternatywą. Teraz w okresie letnim wydaje mi się to fajnym rozwiązaniem, a swój czas wolny mogę poświęcać aktywności fizycznej czy wyjazdom, których w okresie wakacyjnym nie brakuje. Od wyjazdu na Blog Conference Poznań 2021 (tutaj post), jestem w posiadaniu zestawu startowego Semilac i tak zaczęłam swoją przygodą z lakierami hybrydowymi.

W tej chwili nie mam dużego wyboru kolorów, ale to pewnie tylko kwestia czasu, bo już mam na oku kilka neonów i pasteli.

Zestaw startowy Semilac jest idealny na początek, znajduje się w nim wszystko, czego potrzeba do wykonywania manicure hybrydowego w domu. Na Konferencji otrzymałam także 2 inne kolorki od Semilac, a w swoich lakierowych zbiorach znalazłam jeszcze 2 lakiery hybrydowe Gelish z firmy Harmony.

Cały proces zakładania/malowania jest dość prosty, choć teraz chciałabym się nauczyć robić bardziej szalone kombinacje, cieniowanie, czy inne wzory na paznokciach. Marzy mi się piękne pastelowe ombre, ale na dłuższych paznokciach niż mam teraz, mam nadzieję, że się podszkolę, paznokcie podrosną i do tego czasu będę już mieć kilka kolorów więcej do wyboru.

Hybrydy powinny trzymać się do około 3 tygodni, więc tak naprawdę dopiero powinnam je zmieniać, ale nie mogłam się powstrzymać, wiecie jak to jest na początku.

paznokcie hybrydowe

Od 5 czerwca przetestowałam: 000 Lazure Dream od Semilac,  Pop-Arazzi Pose od Gelish, a teraz w najnowszym mani użyłam 026 My Love (kolorek z zestawu startowego) oraz Holy Cow-Girl! od Gelish. Do tego duetu dodałam złote naklejki wodne od Born Pretty Store.

Oba kolorki fajnie się ze sobą komponują i cieszę się, że zdecydowałam się dodać te złote naklejki, co ożywiło całe zdobienie.

Naklejki mają mocny klej, więc trzeba je nakładać ostrożnie, szczególnie na zwykły lakier. Koszt naklejek to 2,84$.

Produkty Born Pretty Store kupicie w ich sklepie internetowym, lakiery Semilac również. Lakiery Gelish natomiast dostępne są w sklepie Euro-Fashion.

Jak podoba Wam się moja propozycja? Lubicie lakiery hybrydowe, jakie jeszcze inne marki polecacie?

1 thought on “Hybrydy – pierwsze koty za płoty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × trzy =