Jak drukować tanio?

Jak drukować tanio? To pytanie z pewnością zadają sobie codziennie dziesiątki osób. Sądzę jednak, że odpowiedź jest prosta – wybrać zamienniki do drukarek. Oszczędności zależą od tego jaki model drukarki posiadamy, ale z pewnością można powiedzieć, że zawsze oszczędzimy. Pytanie tylko ile? To sprawdzić można w sklepie, który oferuje zamienniki, ale też oryginały – by było do czego porównywać.

tanie drukowanie

InkHouse.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą tuszów i tonerów do drukarek. Oprócz sprzedaży, zajmujemy się także dystrybucją własnych wkładów atramentowych jak i do drukarek laserowych. W naszej ofercie znaleźć można materiały eksploatacyjne do urządzeń firm:

  • Brother (najpopularniejsze tusze tusze: LC985, LC1240, LC225, LC227)
  • Canon – czarny 37, kolor 38
  • Epson – najczęściej sprzedajemy 71, 1281-1284
  • Lexmark – coraz mniejszy udział w rynku tych drukarek
  • Samsung – tylko tonery
  • HP, numery tuszów 78, 15, 650, a także tonery: HP85, HP12 i inne

Przykładowy zestaw, składający się z 4 tuszów 1240XL do drukarek Brother

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów. Wystarczy, że podasz model drukarki a system automatycznie połączy ją z wkładami z naszej bazy. Jeśli życzysz sobie oryginalne wkłady to również zapraszamy do nas, ponieważ mamy konkurencyjne ceny.

Chcąc drukować tanio warto zapoznać się z zamiennikami jakie oferujemy. Oprócz wspomnianej własnej linii produktów zamiennych, w sprzedaży mamy także materiały firmy TB Print. Zarówno zamienniki tej firmy jak i naszej charakteryzują się wysoką wydajnością, są zupełnie nowe (nieregenerowane) i dużo tańsze od konkurencyjnych, dostępnych na rynku. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi [b]zestawami produktów[/b]. To nic innego jak kilka tuszy połączonych w jedną pozycje w sklepie, np. 4 kolory tuszów (black, cyan, magenta, yellow). Zakup zestawu jest wygodniejszy, prostszy a także tańszy, ponieważ kosztuje on mniej niż każdy tusz kupowany oddzielnie.

1 thought on “Jak drukować tanio?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 4 =