Lakiery MOOV: Delikatne, dziewczęce – wszystko co musisz wiedzieć!

lakiery do paznokci

Witajcie po dłuższej przerwie, spowodowanej spontanicznym wyjazdem do Grecji oraz wieloma innymi sprawami, które pochłaniają większość mojego wolnego czasu. Do tego jeszcze całkowicie padła mi funkcja auto-fokusa w aparacie, a nie mam kiedy dać go do naprawy. Jak żyć?

Dziś przychodzę do Was z delikatnym i bardzo dziewczęcym mani, które wykonałam w całości lakierami marki moov, które jest wyłączną marką sklepów Kontigo. Znacie ten sklep, jeśli tak to super, a jeśli nie, to musicie go koniecznie odwiedzić. Obsługa jest znakomita, a asortyment i marki wyłączne powalają na kolana, ja szczególnie upodobałam sobie markę #BIOLOVE, ale o niej w innym poście.

lakier MOOV

Lakiery #moov mam w kilku odcieniach, ale moje ulubione, to właśnie duet Laura oraz Crazy 2, lubię takie delikatne połączenia, a to szczególnie sobie ostatnio upodobałam. Lakiery są malutkie, ich pojemność to 6 ml, pędzelek jest wygodny i szeroki, ale nie za szeroki, dobrze się nim operuje.

Lakier pokrył w pełni po 3 cienkich warstwach, nie pozostawił smug, bardzo dobrze się rozprowadza. Laura ma piękne kremowe wykończenie, a Crazy 2 to mieniący się glitter.

Do wykonania zdobienia użyłam: 

  • Bazy pod lakier, marki moov
  • Lakieru Laura, marki moov
  • Lakieru Crazy nr 2, marki moov
  • Topu nawierzchniowego
  • Pisaka nawilżającego do skórek

Jak podoba Wam się moja propozycja?

1 thought on “Lakiery MOOV: Delikatne, dziewczęce – wszystko co musisz wiedzieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + dziewiętnaście =