Pożyczka pozabankowa bez zdolności kredytowej, bez BIK i KRD

pożyczka pozabankowa

W dzisiejszych czasach kredyty gotówkowe czy też bezgotówkowe stały się częścią naszego funkcjonowania. Bardzo wiele przypadków dotyczy korzystania z form zakupów na raty. Jest to jeden z prostszych i łatwiejszych kredytów jaki możemy otrzymać. Jeszcze prostszą sprawą może być uzyskanie pożyczki pozabankowej, nawet bez zdolności pożyczkowej. Zobaczmy jak to wszystko wygląda i z jakich form pożyczek możemy skorzystać.

Dlaczego coraz rzadziej wybieramy pożyczkę w banku?

Instytucje bankowe stawiają niejednokrotnie dosyć wysokie wymagania w stosunku do potencjalnych kredytobiorców. Wymienić tu można kilka istotnych spraw wpływających na uzyskanie kredytu w banku:

 • wysokie wynagrodzenie;
 • umowa o pracę na czas nieokreślony;
 • brak innych kredytów, bądź niezaleganie z innymi spłatami;
 • posiadanie konta w danym banku, oraz wiele innych danych niezbędnych do ustalenia naszej wiarygodności kredytowej.

Jak widać otrzymanie kredytu w banku obwarowane jest wieloma warunkami. Ponadto musimy także uzbroić się w cierpliwość, gdyż niejednokrotnie rozpatrzenie wniosku wiąże się z dość długim czasem oczekiwania.

kredyt pozabankowy

Pozyczka pozabankowa bez zdolnosci kredytowej

To z pewnością korzystna alternatywa dla tych kredytobiorców, którzy nie posiadają zdolności kredytowej. Dotyczy ona w szczególności osób o niskich uposażeniach oraz wykonujących pracę w oparciu o umowy-zlecenia. To również doskonała opcja dla posiadających zobowiązania finansowe, bądź widniejących na liście dłużników Biura Informacji Kredytowej lub Krajowego Rejestru Długów. Oczywiście pożyczka pozabankowa jest pożyczką gotówkową, a otrzymane środki możemy wykorzystać na dowolny cel.

Rodzaje pożyczek pozabankowych

Pożyczki pozabankowe otrzymamy oczywiście poza bankiem, korzystając z firm finansowych oferujących tego typu usługi. W większości przypadków udzielane są niewysokie kwoty na krótki okres czasu. Jaka pożyczka może nas interesować? Oto kilka z nich:

 • pożyczka na dowód;
 • pożyczka bez BIK;
 • pożyczka przez internet;
 • chwilówka;
 • pożyczka bez KRD;
 • pożyczka na telefon;
 • pożyczka społecznościowa.

Obecnie na rynku mamy niezliczoną ilość firm proponujących uzyskanie gotówki. Jednak najważniejsze jest skorzystanie z usług takiej instytucji, która w jasny sposób przedstawia warunki spłaty zobowiązania oraz koszty i oprocentowanie takiej pożyczki. Należy pamiętać, że zadłużenie poza bankiem wiąże się także z wyższymi opłatami za pożyczoną kwotę pieniędzy. Chociaż obecnie wiele podmiotów finansowych oferuje pierwszą pożyczkę za zero złotych, to jednak każda następna jest już dosyć wysoko oprocentowana.

Podsumowanie

Reasumując, krótkoterminowe pożyczki gotówkowe w większości przypadków oferują firmy finansowe a nie banki. Są korzystne dla osób mniej sytuowanych i posiadających inne zobowiązania finansowe. Niejednokrotnie pozwalają załatać dziurę w domowym budżecie bądź przeznaczyć na niespodziewane wydatki. To dobre rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje gotówki na już i potrafi rozsądnie dokonać wyboru wśród gąszczu dostępnych ofert. Zapraszamy do przejrzenia ofert: Pozyczka pozabankowa bez zdolnosci kredytowej, bez BIK i KRD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 10 =