Trwa ładowanie proszę czekać ...

lnkwizytorzy

22 listopada 2016

Jeśli przez przypadek zwróciłeś na siebie uwagę Inkwizytorów, upewnij się, że twoje serce jest czyste i pełne światła, w przeciwnym wypadku skazałeś się właśnie na wygnanie. Członkami zakonu inkwizycji są zarówno mężczyźni i kobiety, wszyscy oni wchodzą w skład drugiej dyrektywy, to wojownicy, którzy wkraczają na pole bitwy w małych grupach lub też, jako dowódcy Piechoty Bractwa w zależności od tego, jaka jest ich ranga. Inkwizytorzy są agentami Drugiego Dyrektoriatu Bractwa.

Są to wyjątkowe jednostki obdarzone niezwykłą wiarą, spokojem i umiejętnościami, to one stają na czele oddziałów i wypełniają swoją powinność na placu boju prowadząc walkę przeciwko siłą Ciemności. Ich działania prowadzą do tego, aby odkryć wszelkie możliwe miejsca, w których ludzka społeczność może zostać skażona. Inkwizytorzy rekrutowani są ze wszystkich gałęzi Drugiego Dyrektoriatu, jako słudzy światłości żyją w wierze, że Ciemność jest zawsze wokół nas i niezależnie od tego gdzie się udamy podąży za nami. Jeśli jednak będziemy cały czas pełnić wartę walcząc z Ciemnością istnieje szansa na to, że zostanie ona odepchnięta a nawet pokonana. Ci niewzruszeni i nieustraszeni wojownicy Światłości walczą w imię Kardynała i sieją postrach na polu bitwy.

Inkwizytorzy to jednostki wsparcia, wyposażone w broń dużego kalibru, jaką jest AC-40 ‘Justifier’ siejący zniszczenie na małych dystansach. Broń ta może wykonać strzał na odległość sześciu cali, jednak w przypadku użycia pasywnej zdolności Strzał Balistyczny, dzięki której można zwiększyć zasięg broni kosztem celności i siły rażenia, można również broń wzmocnić za pomocą aktywnej umiejętności strzeleckiej nazywanej Doładowaniem. Natomiast w przypadku, gdy dojdzie do bezpośredniej konfrontacji i inkwizytor będzie zmuszony do walki wręcz sięgnie po broń do walki w zwarciu, jaką jest Ostrze Łańcuchowe o dźwięcznej nazwie „Holly Disemboweller’’, za jego pomocą wojownik może dokonać Wypatroszenia na wrogu, aby to było jednak możliwe musi poświęcić jedną kartę zasobów. Gdy to zrobi ostrze uzyskuje Siłę Krytyczną o wartości 2. Dodatkowo nasza jednostka jest chroniona przez Zbroję Inkwizytora.