Trwa ładowanie proszę czekać ...

Modyfikatorzy - specjalne siły zbrojne

22 listopada 2016

 

Armia Braterstwa posiada w swoich szeregach wiele różnorodnych sił zbrojnych, jednak żadna z tych jednostek nie budzi takiego strachu jak owiani tajemnicą Mortyfikatorzy. Wojownicy ci to specjaliści od skrytych działań, nie ujrzysz ich w centrum bitwy walczących i umierających ramię w ramię z innymi. Nie ujrzysz ich dopóki oni sami tak nie zdecydują, ale jeśli jednak ich zobaczysz i przeżyjesz to spotkanie znajdziesz się w garstce ludzi, którzy są w stanie potwierdzić, że ich istnienie jest rzeczywistością a nie tylko legendą. Mortyfikatorzy są niedoścignionymi mistrzami infiltracji, ich działania operacyjne ograniczają się tylko do morderstw i szybkich nalotów na kryjówki wroga.

Większość z czasu, który Mortyfikator spędza na realizacji swojego zadania jest przeznaczona na skryte poruszanie się. Przemykanie niczym cień po dachach, niepostrzeżone skradanie się ciemnymi uliczkami, przeciskanie się przez rury kanalizacyjne wielkich miast. Jednak to nie znaczy, że nie można ich spotkać na placu boju. W przeciwieństwie do innych jednostek oni nie rzucają się w oczy jednak, jeśli na polu bitwy pojawi się wysoko postawiony sługa Ciemności, na przykład Overlord Nepherite wtedy Mortyfikator przystępuje do działania. Jego uwaga w sposób całkowity skupia się na przeciwniku oraz na tym jak go pokonać, wszelkie inne wydarzenia, które od tego momentu mają miejsce schodzą na drugi plan liczy się tylko cel. Jako wysoko wykwalifikowani zabójcy, mistrzowie niewidzialności, którzy dzięki biegłemu posługiwaniu się sztuką mogą wkroczyć na teren innej płaszczyzny egzystencji nie zawahają się przed niczym, nawet postawieniem własnego życia na szali, aby zrealizować zadanie.

Mortyfikatorzy to jednostki wsparcia posługujące się pistoletem Piranha lub Błogosławionymi Granatami Odłamkowymi w walce na dystans oraz mieczem Mortisa w walce na krótki dystans. Na polu bitwy wykorzystują swoją zdolność do przeniesienia się do innego wymiaru egzystencjalnego po użyciu tej zdolności atakujący ich wrogowie nie są w stanie wyrządzić im krzywdy. Jeśli dojdzie do walki wręcz zabójca może zaatakować od tyłu co zwiększa jego szanse na powodzenie. Ciosy zadane jego mieczem uniemożliwiają również uleczenie ran zadanych mieczem.