Trwa ładowanie proszę czekać ...

Wojownicze Walkirie

22 listopada 2016

Walkirie to wojowniczki, które prawdziwie pokazują swoją wartość na polu bitwy. To one mają najdoskonalsze doświadczenie w walce w zwarciu. Są uzbrojone w broń, która jest zarezerwowana wyłącznie dla nich, to Włócznie Zasilane ,,Castigator’’ . Kardynał ustanowił specjalne zasady głoszące, że żaden inny wojownik nie ma prawa posługiwać się tym orężem. Włócznia Walkirii nie jest zwykłą bronią, to dwuręczny oręż z ostrzem, na końcu, którego tańczą ładunki elektryczne wygenerowane przez źródło zasilania znajdujące się w drzewcu Castigatora. Jej spiczaste zakończenie nosi ślady podobieństwa nawiązujące do symbolu Braterstwa. Użycie ładunku elektromagnetycznego sprawia, że broń ta jest w stanie przeciąć praktycznie wszystko od ciała i kości wrogów zaczynając na ich stalowych pancerzach kończąc.

Walkirie są w stanie używać tej broni z zadziwiającą zręcznością, przez co wydaje się jakby fakt, że jest to dwuręczna i nieporęczna włócznia nie miał dla nich znaczenia. Na placu boju za pomocą płynnych ruchów pełnych pewności a jednocześnie wyglądających na naturalne sieją destrukcję. Wojowniczki te oprócz włóczni posługują się dwoma rodzajami broni. Jedną z nich jest powszechnie dostępny, ale niezawodny pistolet Punisher, który zapewnia im rozwinięcie swoich zdolności bojowych na krótkim dystansie. Niektóre kobiety decydują się zastąpić Punishera inną bronią którą jest miotacz ognia AC-31 ,,Cleansing Flamethrower’’. Zbroja Walkirii jest przeznaczona nie tylko do ochrony, ale przede wszystkim, jako symbol. Symbol pokazujący niezachwianą lojalność dla Kardynała oraz czystość duszy wojowniczek wyrażoną przez lśniącą stal.

Zwinne i piękne kobiety, które walczą za kardynała są niesamowicie wyszkolonymi silnymi w Sztuce żołnierzami. Walkirie są to odziały wsparcia, działają one w pięcioosobowych lub dziesięcioosobowych jednostkach. Każda jednostka składa się z czterech wojowniczek i jednej dowódczyni. Jednostki te przeznaczenie swoje odnajdują głównie w walce w zwarciu, jednak sprawdzają się również na krótkim dystansie. Nie posiadają żadnych umiejętności, które podniosły by ich zdolności strzeleckie jednak, jeśli dojdzie do walki w zwarciu niewątpliwie staną one na bardziej uprzywilejowanej pozycji. Wykorzystując swoją broń będą wstanie sparować atak, potraktować nieprzyjaciela wstrząsem elektro-magnetycznym, czy też wyprowadzić uderzenie obuchem.