Trwa ładowanie proszę czekać ...

Warzone wersja 2.0

22 listopada 2016

Warzone Resurrection wypuszczono na rynek ponad dwa lata temu, od tego czasu rozpoczęła się długa podróż mająca na celu rozwinięcie tej produkcji. Wraz z biegiem czasu i nowymi pomysłami dodawano do gry kolejne przygody i pomysły, których celem było poprawienie rozgrywki. Wszystkie te zabiegi zaowocowały narodzinami gry Warzone w wersji 1.6, która trafia na rynek kilka miesięcy temu. Jednak to nadal nie koniec przygody z tym światem, po kolejnych dziewięciu miesiącach światło dzienne ujrzała kolejna wersja tej produkcji o nazwie Warzone 2.0. Jest to następna odsłona gry, z którą wszyscy uwielbiamy spędzać czas. Za cel stawiamy sobie, aby każda aktualizacja, która ma miejsce wnosiła coś nowego do rozgrywki tak, aby ulepszone i unowocześnione walki stawały się coraz lepsze.


Aby jednak cele te stały się rzeczywistością założona została specjalna Grupa Operacyjna, która była odpowiedzialna za przygotowanie Warzone Resurrection 2.0. W skład tej grupy wchodziły niesamowite osoby, które poświęciły ogromne ilości czasu na zbieraniu i analizowaniu danych. Informacje te pochodziły od graczy, którzy udostępniali przebiegi potyczek przeprowadzonych w grze i swoje opinie zawierające komentarze na temat tego, co im się podoba a co chcieliby zmienić. Osoby zajmujące się wersją 2.0 poświęciły wiele wysiłku na przebudowanie gry. Zmiany miały miejsce już na poziomie głównych zasad, które zostały zmienione w celu uatrakcyjnienia rozgrywki.

Teraz gra stała się ona dużo szybsza i bardziej dynamiczna a jednocześnie pozwaljąca na szybsze rozpoczęcie z nią zabawy. Twórcy zadbali jednocześnie o to, aby Warzone nie straciła swojej esencji, konsekwencją tego jest znacznie bardziej dostępna gra z mnóstwem nowych opcji i rozwiązań. Nie tylko mechanika przeprowadzania rozgrywki uległa zmianie, podczas projektowania tej aktualizacji każda z frakcji została zreorganizowana od podstaw. Niektóre z jednostek mają teraz inne statystyki i zdolności. Dodatkowo wprowadzono nowych bohaterów i żołnierzy. Ma miejsce także duży debiut wprowadzający nowe siły pod dowództwem niesławnej apostoł Ilian, Kochanki Pustki to zaowocuje powstaniem nowej frakcji w Warzone zwanej Mrocznym Legionem Ilian.