Trwa ładowanie proszę czekać ...

WarZone - nowe figurki

22 listopada 2016

1.Martian Banshees Linebreakers to jednostki alternatywne, które mogą zastąpić w naszej Armii Imperialnej tradycyjnych Martian Banshees. Jednostki charakteryzują dobrymi zdolnościami pozwalającymi na walkę w zwarciu. Zestaw zwiera pięć figurek żołnierzy Capitolu

2.Strathgordon Varg Riders w końcu pojawiły się zwierzęta, które są idealnym uzupełnieniem Wolfbaneów, wierzchowce te są nieustraszone i dzikie tak jak ich jeźdźcy. W skład zestawu wchodzą trzy figurki jeźdźców wraz z wierzchowcami.
3. Mercurian Maculators klasyczna jednostka w nowej odsłonie, dostarcza na pole bitwy znaczącą siłę ognia siejącą zniszczenie. W zestawie znajdziemy trzy figurki tej jednostki.
4. Blitzers jest to odział piechoty korporacji Bauhaus, mogą oni pełnić funkcje jednostki podstawowej lub po zmianie uzbrojenia mogą stać się jednostką wsparcia. W skład zestawu wchodzi pięć figurek żołnierzy Bauhaus.
5. Warhounds, czyli jednostki ciężkozbrojne, które stanowią wsparcie dla Wolfbaneów. Zestaw zawiera trzy takie figurki.
6. Machinators MK IX są to jednostki piechoty Cybertronic służące, jako jednostki podstawowe jednak wraz z dołączeniem machiny bojowej Oppresseur MK I oddział może się stać jednostką wsparcia. W skład zestawu wchodzi pięć figurek piechoty wraz z dodatkową figurką machiny wojennej.
7. Oddział piechoty Ashigaru mogą służyć, jako jednostki podstawowe lub po wyposażeniu w Carriage-Mounted Gun mogą pełnić funkcję oddziału wsparcia w armii Mishimy. W skład zestawu wchodzi pięć zwykłych jednostek plus drużyna z moździerzem.
8. The Imperial Corporation Warbook to księga zawierająca wszystkie informacje na temat Imperialnej Korporacji, jej jednostek i historii z nią związanej.
9. Praetorian Goliath wraz z Impem to jednostki wspierające wchodzące w skład armii Mrocznego Legionu.
10. Imperial Life Dragoons to jednostki wsparcia, które są częścią frakcji Imperial. W skład zestawu wchodzi pięciu żołnierzy armii imperialnej.
11. Alakhai Ascendant zwany też przebiegłym jest bohaterem frakcji Dark Legion, jest on od długiego czasu dowódcą wszystkich sił zbrojnych Apostoła.
12. Vince Diamond to najbardziej rozpoznawalna twarz megakorporacji Cybertronic, jest on chodzącą destrukcją wyposażoną w parę potężnych cybernetycznych rąk, w których dzierży SW4200P ‘Suppressor’ HMG. Niewielu istnieje przeciwników, którzy są w stanie się oprzeć jego sile.
13. Fenris Bikes są to pojazdy trzykołowe zaprojektowane przez Klan Fergan, ich celem jest przetransportowanie żołnierzy w jak najkrótszym czasie na pole bitwy. Dzięki nietypowej konstrukcji świetnie spełniają się w tej roli.
14. Visionaires są zdolne do teleportowania się z niebezpieczeństwa, jak również pojawiania się pośród wrogów dosłownie znikąd, zdolne do przewidywania przyszłości posyłają kule tam gdzie wróg dopiero się pojawi.