Trwa ładowanie proszę czekać ...

Angelika Drachen - piękna waleczna kobieta

22 listopada 2016

Angelika to kobieta w niezwykle młodym wieku i o niepodważalnej urodzie, nie dziwi wiec fakt, że można wybaczyć tym którzy w swej ocenie nie dostrzegają jej militarnych doświadczeń i waleczności na polu bitwy. Jest ona córką Bauhaus pochodzącą ze szlachetnej lini krwi rodu Valmonte. Jej zewnętrzne piękno jest jednak zdradzieckie, gdyż swoimi poczynaniami sprawiła, że zarówno jej wrogowie jak i żołnierze, z którymi walczy u boku boją się jej w ten sam sposób.

Drachen uzbrojona jest w niestandardowy wykonany specjalnie dla niej ulepszony pistolet MP-25 Equaliser, swoją broń charakterystyczną, którą jest Neurobicz a także ulepszony lekki pancerz Bauforce wraz z maską czaszki sił specjalnych Bauforce. Angelika jest przerażającym przeciwnikiem na polu bitwy. Odbywała służbę w każdej większej strefie wojennej, w której jej korporacja miała swój interes. Każda taka misja owocowała tym, że Angelika miała szansę przypiąć do swojego munduru kolejne medale i odznaczenia. Wiele z tych orderów przypina przed walką, aby służyły za przypomnienie zarówno dla wroga jak i swoich jak wiele osiągnęła.

Angelika Drachen jest lordem armii specjalizującym się w walce wręcz, jednak w jej ekwipunku znajduje się również broń strzelecka wyposażona w amunicję powlekaną teflonem, przez co jeszcze bardziej zabójcza. W przypadku walki w zwarciu Angelika wykorzystuje Neurobicz, za jego pomocą może utworzyć połączenie z pojazdem przyjaznym lub wrogim, jest też w stanie uwolnić małej wielkości burzę elektryczną za jego pomocą. Ponadto Drachen ma dostęp do urządzenia zakłócającego Rodu Valmonte, które zakłóca systemy celownicze w zasięgu trzech cali.

Oprócz podstawowych zdolności, Angelika posiada też wachlarz zdolności specjalnych ułatwiających jej przetrwanie na polu bitwy. Jedną z nich jest umiejętność pasywna powodowana tym, że Drachen jest Siostrą-Templariuszką, pozwala ona na wystawienie jednej jednostki Juggernautów, jako jednostki regularnej w Organizacji Sił Zbrojnych. Oprócz tego posiada również takie zdolności jak Obniżenie Morali, Egzekucja, Strach, Brutal, Okrucieństwo, Nieustraszony i Maska Przeciwgazowa.