Trwa ładowanie proszę czekać ...

Vorreiter - specjalny pojazd

22 listopada 2016

Vorreiter jest to gąsienicowy pojazd jednośladowy, który jest niezwykle cennym narzędziem wchodzącym w poczet pojazdów, którymi poruszają się Bauhauscy piloci. Jego wartość jest tak duża nie tylko ze względu na to, że jest to wspaniały przykład inżynierii wojennej i technologii, jakie zostały w nim wykorzystane, ale także tego, do czego zdolni są ich piloci. Taktyki, które stosują pozwoliły w niejednym starciu przechylić szale zwycięstwa na ich korzyść. Piloci tych niezwykłych motocykli są werbowani z licznych szeregów oddziałów Husarii megakorporacji.

Gdy u żołnierza Husarii zostaną zauważone tendencje świadczące o tym, że ma naturalne predyspozycje i zdolności w sposób szybki umożliwiające mu przyswojenie informacji o mechanicznych wierzchowcach dostaje rekomendacje, która daje mu szansę na wspięcie się wyżej w hierarchii wojskowej. Jeśli przejdzie pomyślnie przez proces rekrutacyjny przystępuje do programu treningowego o nazwie kodowej 4RB. Żołnierze, którym uda się przejść trudny i rygorystyczny trening dostępują zaszczytu wstąpienia w szeregi gloryfikowanych pilotów Vorreiterów.

Duża liczba kandydatów nie jest jednak w stanie podołać treningowi, przez co ponownie wstępują w stare szeregi, jednak na tym ich porażka się nie kończy, gdyż do ich munduru przypięta zostaje odznaka, na której Vorreiter jest skryty pod czarnym krzyżem. Motocykle to przede wszystkim pojazdy wojskowe tak, więc muszą być uzbrojone. Karabiny maszynowe znajdują się przed siedziskiem pilota i są sterowane za pomocą przycisków znajdujących się na kierownicy. Szwadrony Vorreiterów zazwyczaj pełnią małe, ale istotne role w większych ofensywach. Ich zadaniem najczęściej jest rozproszenie przeciwnika i przejęcie inicjatywy na flankach, podczas gdy główne siły zajmują się atakiem frontalnym.

Oprócz działań mających na celu wprowadzenie chaosu i dezorganizacji w szeregach wroga piloci często pełnią również funkcje zwiadowców i posłańców ze względu na swoje pojazdy, które umożliwiają im szybkie poruszanie się. Czasami niektórzy piloci podejmują się heroicznych działań mających na celu uderzenie w najczulszy punkt wroga, co pozwala na zakłócenie jego planów. Takie działania możliwe są tylko dzięki temu że piloci sa niezwykle aroganccy i pewni swoich umiejętności.