Trwa ładowanie proszę czekać ...

Warzone ResurrectionBauhaus

22 listopada 2016

Bauhaus jest najstarszą i najbardziej honorową megakorporacją, jej korzenie sięgają jeszcze czasu sprzed Wielkiej Katastrofy, kiedy to ludzkość żyła na Ziemi, dawno utraconym świecie. Ich główna baza znajduje się na Wenus. Przed zasiedleniem tej planety nie powstrzymały ich ani dzikie bestie, śmiertelne choroby czy też złośliwość śmiertelników. Wyrzeźbili pośród nieprzebrniętej dżungli swoje posiadłości i prowadzili dalej życie zgodne z dawnymi ideałami.


Okiełznali dżunglę, poskromili oceany, nie ugięli się przed arktycznym chłodem. Wybudowali wspaniałe miasta, które obrazowały ich dumę i ambicję. Członkowie Bauhaus żyli w zgodzie między sobą i swymi przyjaciółmi, jednak czas pokoju dobiegł końca i rozpoczęły się walki pomiędzy megakorporacjami. Bauhaus zjednoczył się, aby stawić czoła zagrożeniu i przetrwać tą wojnę. Jednak pomimo tych starań koniec nie nadchodził, przebudził się nowy wróg w postaci Symetrii, a nad korporacją pojawiło się widmo zniszczenia. Jednak w najczarniejszej godzinie narodził się Nathaniel, człowiek wybrany przez Światło, powołał on do istnienia Braterstwo, które z czasem stało się nieocenionym sprzymierzeńcem w walce z Mrocznym Legionem. Bauhaus przez cały ten czas robi to, co zawsze robiło najlepiej, czyli produkuje sprzęt najwyższej jakości, wcześniej był to sprzęt przemysłowy i służący w codziennym życiu korporacji działającej w Systemie Słonecznym, teraz podczas wojny jest to najlepsze i najdroższe uzbrojenie na jakie może sobie pozwolić człowiek. Wojsko znajduje się pod dowództwem czterech Książąt Elektów, każdy żołnierz swoją karierę wojskową rozpoczynał, jako członek Książęcej Milicji.

Pomimo że formacja ta jest najniżej w hierarchii wojskowej to jej członkowie są świetnie wyszkoleni i wyposażeni. Po przejściu odpowiedniej ilości bitew Ci, którzy przeżyją są wcielani do Huzarów stanowiących trzon armii Bauhaus. To najlepsza regularna armia w całym Układzie Słonecznym, jest tak dobrze wyszkolona i wyposażona, że nawet elitarne oddziały innych korporacji mają trudności podczas walki z nimi. Oprócz tak wspaniałego trzonu Bauhaus posiada jeszcze kilka specjalistycznych formacji takich jak na przykład Blitzerzy specjalizujący się w podkładaniu ładunków wybuchowych, Dragoni stanowiący oddziały szturmowe, które prą na wroga z niezwykła determinacją, a także Etoiles Mortant odziały w pełni złożone z kobiet jednak w niczym nieustępujące mężczyznom i oczywiście Wenusjańscy Zwiadowcy, którzy stoczyli niezliczoną ilość bitew z zastępami Legionu Ciemności.