Trwa ładowanie proszę czekać ...

Valeri Duval z Etoiles Mortat

22 listopada 2016

Valeri Duval jest pełnoprawnym członkiem siódmego korpusu Etoiles Mortant. Kobieta ta jest niezwykle groźnym przeciwnikiem na polu bitwy, swoich wrogów posyła na tamten świat z niemal taneczną gracją. Osiągnęła mistrzostwo w posługiwaniu się dwoma Nightsickami EN-13, przez co stała się niezrównaną w swoim fachu zabójczynią. Jeśli jednak nie może zabić wroga przy użyciu broni przeznaczonej do walki w zwarciu sięga po popularny jednak niezawodny pistolet Punisher, który został zmodyfikowany przez zastosowanie systemów wyciszających wystrzał.


Za jego pomocą po cichu eliminuje kolejnych przeciwników. Nie minęło wiele czasu, gdy jej zdolności i predyspozycje wzbudziły zainteresowanie w Ministerstwie Strachu korporacji Bauhaus, taki talent nie mógł zostać zmarnowany. Przedstawiciele ministerstwa oddelegowali ją do osławionej jednostki Służb Wywiadowczych. Podczas odbywania tej służby Valeri pod przykrywką przeprowadzania misji o niezwykłej wadze dla korporacji była wysyłana z tajnymi rozkazami, których realizacja była prawdziwym celem Duval. Za zadanie miała najczęściej pozyskiwanie zasobów lub przeprowadzenie zamachów na członkach innych korporacji. Od czasu, gdy Valeri wstąpiła w szeregi Ministerstwa Strachu nie znalazła czasu, aby poza życiem zawodowym rozpocząć z kimkolwiek relacje partnerskie w życiu osobistym. Jest ona pełna poświęcenia, które każe jej skupić się wyłącznie na karierze wojskowej.

Obranie takiej ścieżki wydaje się niemal naturalne patrząc na to jak dobrze idzie jej realizacja tego celu. Tylko nieliczni byli w stanie zbliżyć się do tej kobiety, jednak muszą oni zachowywać pewną dozę ostrożności nie pozwalając sobie na kwestionowanie jej intencji. Nie dopuszczani są również do przeszłości Duval, która skryta jest w mroku i wypełniona smutkiem do tego stopnia, że nadal nawiedzają ją nocami najgorsze koszmary. Niezależnie od tego czy ktoś ją zna czy nigdy jej nie spotkał do Valeri przylgnęła reputacja najbardziej skutecznego i bezlitosnego zabójcy w całym Układzie Słonecznym. Duval jest wysoko urodzona, jednak jej życie nie było łatwe pod opieką zimnego i okrutnego ojca. Ta kobieta została obdarzona niesamowitą urodą, która wraz z oczami pełnymi ciepła, które kompletnie nie pasują do jej zimnej prezencji.